I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Mieroszowie przy ulicy Sportowej 4
W sprawie przetargu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 74 30 30 188.
Przetarg odbędzie się 05.10 2026 r. o godzinie 9:00.
Cena wywoławcza 2 274 000 zł
| Odpowiedzialny za treść: | Natalia Szymańska |
|---|---|
| Data wytworzenia: | 31.07.2026 |
| Opublikował w BIP: | Natalia Szymańska |
| Data opublikowania: | 31.07.2026 12:34 |
| Ostatnio zaktualizował: | Natalia Szymańska |
| Data ostatniej aktualizacji: | 07.08.2026 13:46 |
| Liczba wyświetleń: | 85 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.