Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miejski w Mieroszowie Przeczytaj artykuł "Nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" opublikowany w naszym biuletynie. https://bip.mieroszow.pl Mon, 22 Apr 2024 17:43:57 +0200 <![CDATA[Nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie]]>

Burmistrz Mieroszowa informuje, że osoby które będą obchodzić w roku 2023 Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego mogą składać wnioski o wystąpienie do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 
Odznaczeni Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie mogą być małżonkowie, którzy przeżyli 50 lat w jednym związku małżeńskim. Zgłoszenie jubileuszu należy dokonać do końca marca 2023 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego  w Mieroszowie (pokój nr 2). 
Urząd Stanu Cywilnego w Mieroszowie organizuje jubileusz z okazji 50 – lecia pożycia małżeńskiego dla par, które są zameldowane na terenie gminy Mieroszów bez względu na miejscowość, w której zawierały związek małżeński. Wszelkie informacje na temat składania wniosków znajdują się na stronie www.bip.mieroszow.pl Biuletyn Informacji Publicznej w zakładce-Urząd Stanu Cywilnego. Ceremonia wręczenia medali odbywa się raz w roku na przełomie miesiąca października-listopada.

]]>
https://bip.mieroszow.pl/artykul/nadanie-medalu-za-dlugoletnie-pozycie-malzenskie-1 Tue, 21 Feb 2023 08:44:03 +0100