Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miejski w Mieroszowie Przeczytaj artykuł "Kontakt" opublikowany w naszym biuletynie. https://bip.mieroszow.pl Sun, 21 Jul 2024 18:55:21 +0200 <![CDATA[Kontakt]]> Urząd Miejski w Mieroszowie - spis telefonów   Stanowisko Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail WŁADZE GMINY Burmistrz Andrzej Lipiński 74 303 00 80
sekretariat@mieroszow.pl Zastępca Burmistrza Piotr Kraczkowski pkraczkowski@mieroszow.pl Sekretarz Ewa Kisztelińska 74 303 00 15 sekretarz@mieroszow.pl Skarbnik Joanna Błażuk 74 303 03 88 skarbnik@mieroszow.pl   BIURO OBSŁUGI KLIENTA Inspektor Małgorzata Sokołowska 74 303 01 88 urzad@mieroszow.pl Pomoc administracyjna Anetta Wróbel   URZĄD STANU CYWILNEGO Kierownik Marta Wróblewska 74 303 00 03 mwroblewska@mieroszow.pl Zastępca Kierownika Agnieszka Górniaczyk 74 303 00 01 agorniaczyk@mieroszow.pl   REFERAT FINANSOWY Główny Księgowy Dorota Pluta 74 303 02 06 dpluta@mieroszow.pl Inspektor Katarzyna Nowak 74 303 01 84 knowak@mieroszow.pl Inspektor Urszula Kowzan 74 303 01 75 ukowzan@mieroszow.pl Inspektor Joanna Leśniak 74 303 03 92 jlesniak@mieroszow.pl Inspektor Weronika Altheim 74 303 03 35 waltheim@mieroszow.pl Inspektor Anna Hołub 74 303 00 50 aholub@mieroszow.pl   REFERAT PODATKÓW I OPŁAT LOKALNYCH Kierownik Sylwia Piela 74 303 01 00 spiela@mieroszow.pl Główny Specjalista Irena Sindrewicz 74 303 00 90 isindrewicz@mieroszow.pl Główny Specjalista Sylwia Fabian 74 303 01 20 sfabian@mieroszow.pl   REFERAT ROZWOJU Kierownik Marta Lupierz 74 303 00 05 mlupierz@mieroszow.pl Główny Specjalista Aleksandra Stec-Tęcza 74 303 00 06 astectecza@mieroszow.pl Podinspektor Marta Porębska 74 303 00 08 mporębska@mieroszow.pl Pomoc administracyjna Katarzyna Bińkowska 74 303 00 06 kbinkowska@mieroszow.pl     REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ Kierownik Andrzej Mielczarek 74 303 03 95 amielczarek@mieroszow.pl Inspektor Paulina Szaniawska 74 303 00 07 pszaniawska@mieroszow.pl Inspektor Irmina Gierejko-Kołowiecka 74 303 03 95 igierejkokolowiecka@mieroszow.pl Pomoc administracyjna Bogusława Szczęsna 74 303 04 43 bszczesna@mieroszow.pl   REFERAT NIERUCHOMOŚCI Kierownik Violetta Leclaire 74 303 00 40 vleclaire@mieroszow.pl Zastępca Kierownika Joanna Cydzik 74 303 04 88 jcydzik@mieroszow.pl Główny specjalista Aneta Rajter 74 303 00 30 arajter@mieroszow.pl Podinspektor Natalia Szymańska 74 303 00 20 nszymanska@mieroszow.pl   REFERAT ORGANIZACYJNY Kierownik Beata Brzezińska 74 303 00 10 bbrzezinska@mieroszow.pl Główny Specjalista Agnieszka Podgórska 74 303 00 09 apodgorska@mieroszow.pl Inspektor Anna Maślankiewicz 74 303 00 70 amaslankiewicz@mieroszow.pl   SAMODZIELNE STANOWISKA Inspektor ds. sekretariatu
Arleta Pacyna 74 303 00 80 sekretariat@mieroszow.pl Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych Paweł Łubniewski --- --- --- plubniewski@mieroszow.pl Główny Specjalista ds. oświaty Aneta Literska 74 303 00 60 aliterska@mieroszow.pl

 

 

 

]]>
https://bip.mieroszow.pl/artykul/kontakt Thu, 15 Dec 2022 12:09:32 +0100